Cześć! Nazywam się Michał Zgutka, bloga bopictrzebaumiec.pl prowadzę od przełomu 2014 i 2015 roku. Whisky jako taką interesowałem się już wcześniej, jednak to właśnie w ostatnich miesiącach 2014 zainteresowanie to nabrało rozpędu.

Uczę się dalej, daleko mi do zaawansowanych smakoszy i degustatorów. Wraz z rozwojem bloga i zdobywaniem wiedzy zacząłem poszerzać obszary zainteresowań o inne alkohole starzone, alkohole mocne w ogóle oraz o podstawy barmaństwa i miksologii.

Blog służy mi w dokumentowaniu kolejnych etapów nauki, podsumowań czy przekazywaniu dalej ciekawostek ze świata alkoholi. Profesjonaliści prawdopodobnie się tu zanudzą, znawcy i ci co bardziej zaawansowani najpewniej prędzej odnajdą się w treściach oferowanych na innych blogach czy forach tematycznych. Wszystkim, którzy, podobnie jak ja, chcą zacząć poznawać świat alkoholi starzonych, mam przyjemność zaprosić do przewertowania dotychczasowych tekstów. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie.

Jeżeli chcielibyście wymienić ze mną opinie na temat Waszych ulubionych whisky, porównać wrażenia z własnych degustacji lub po prostu podzielić się ze mną zdaniem o #bopićtrzebaumieć, piszcie śmiało na:

michal.zgutka@gmail.com

Możecie mnie również znaleźć na Twitterze i na Instagramie.

Dzięki za odwiedziny!